Sanal dünya burgerı gerçek oldu

McDonald’s’ın ‘Kendi Burgerini Yarat’ yarışmasının şampiyonu Emircan Kıs’ın yarattığı McCity, McDonald’s menüsüne girdi ve restoranlarda servis edilmeye başlandı

Eklenme Tarihi : 08 Kasım 2013 Cuma
sanal-dunya-burgeri-gercek-oldu

McDonald’s yeni burgerını restoranlarında sunmaya başladı. McDonald’s müşterilerinin yarattığı lezzetler arasından, McDonald’s Genel Müdürü Dilek Başarır’ın yanı sıra Sunucu Bay J, Sanatçı Can Bonomo, Köşe Yazarı Oben Budak, Moda Tasarımcısı Özlem Süer ve Uzman Şef Tolga Atalay’dan oluşan jürinin puanlamasıyla birinci seçilen McCity, McDonald’s restoranlarında yerini aldı. Emircan Kıs’ın McCity adını verdiği burger, McDonald's restoranlarında satışa sunuldu.

Sizden biri sizin için yaptı
McDonald’s Genel Müdürü Dilek Başarır, “Emircan Kıs kendiburgeriniyarat.com’dan yarışmaya katıldı, seçtiği malzemelerle yepyeni bir burger yarattı. Tüketicilerimizin oylarıyla finale kalan ve jürimiz tarafından birinci seçilen McCity’yi, yeni lezzetler arayanlar için şimdi McDonald's restoranlarında sunuyoruz. Tüketicilerimize ‘Sizden biri sizin için yaptı’ diyor, tüm misafirlerimizi içerisinde soğan halkası ve hash brown da bulunan bu mükemmel tadı denemek için McDonald’s restoranlarına davet ediyoruz” dedi.

McDonald’s öncülüğünü sürdürüyor
Başarır, “Biz McDonald’s’ta daima sektörümüzde iyi uygulamalara öncülük edip, tüketicilerimizin bizden beklentilerini henüz onlar talep etmeden anlamayı ve karşılamayı hedefliyoruz. Tüketicilerimizin beklentileri her dönemde farklılaşarak gelişiyor. Bizim amacımız bu beklentilerin gelişme yönlerini iyi analiz ederek bunları karşılayacak çalışmalar yapmak ve bunu deneyimin bütününe yaymak” diye konuştu.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive