McDonald’s’ta yeni Barbekü keyfi

McDonald’s’ın ‘Efsane Lezzetler’ kampanyası kapsamında McRoyal, McChicken ve McBeefy yeni tatlarıyla kısa bir süreliğine satışa sunuluyor. Türk damak tadına uygun, mangal tadında McRoyal Barbekü bir süreliğine McDonald’s restoranlarında yer alacak

Eklenme Tarihi : 31 Ekim 2013 Perşembe
mcdonaldsta-yeni-barbeku-keyfi

McDonald’s dünyasının efsane lezzetleri; McRoyal, McChicken ve McBeefy farklı malzemeler ve soslar kullanılarak yenilendi. ‘Efsane Lezzetler’ kampanyasının ilki mangal tadında McRoyal Barbekü satışa sunuluyor. McChicken ve McBeefy ise yeni tatlarıyla önümüzdeki günlerde McDonald’s restoranlarında yerini alacak.

‘Yeni lezzet arayanları McDonald’s restoranlarına bekliyoruz’
McDonald’s Genel Müdürü Dilek Başarır, “Bir yandan mevcut ürünlerimizi geliştirirken, diğer yandan yeni ürünlerle tüketicilerimizin değişen ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz. Tüketicilerimize McDonald’s’ın bilinen sandviçlerini yeni tatlar ile sunmak istedik. Kampanya kapsamında efsane lezzetlerimiz McRoyal, McChicken ve McBeefy’i farklı malzemeler ve soslar kullanarak yeniden yorumladık. İlk olarak McRoyal Barbekü’yü restoranlarımızda misafirlerimize sunmaya başladık. Yeni tadıyla McChicken’ı 19 Kasım’da, McBeefy’i ise 19 Aralık’ta satışa sunacağız” diye konuştu.
 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive