Lavazza’nın yeni adresi MVK Work Square oldu

Kiralaması NTS Danışmanlık tarafından gerçekleştirilen MVK Work Square marka karmasına Lavazza’yı da ekledi

Eklenme Tarihi : 13 Ocak 2016 Çarşamba
lavazzanin-yeni-adresi-mvk-work-square-oldu

2003 yılında faaliyetlerine başlayan, 2007 yılında dünyanın en ünlü  kahve üreticisi İtalyan Lavazza ile anlaşan ve Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Best İthalat İhracat aracılığı ile MVK Yapı güvencesiyle MVK Work Square projesinde yerini aldı.


2009 yılı sonunda, iki yıl gibi kısa bir sürede HORECA sektöründe lider konuma gelen ve ilk adımı atılan Best Coffee Shop, Marmara Bölgesi yoğun olmak üzere 59 şubeye sahip. Best CoffeeShop'a ulaşabileceğiniz lokasyonların başında ise plazalar, caddeler ve AVM’ler geliyor. 2016 sonuna kadar 100 şubeye ulaşmayı hedefleyen Best Coffee Shop, farklı şehir ve lokasyonlar için çalışmalarına hızla devam ediyor. Anadolu’da ise master franchise olarak adlandırılan ana bayiliklerin verilmesi planlanıyor.


Best Coffee Shop, birikimini karlı bir işte değerlendirmek isteyen, bölgelerinde tanınan ve sevilen, bu sektöre gönül verebilecek girişimcilere kapılarını sonuna kadar açmış durumda. Sektör bilginiz olması avantajınıza ancak  Best Coffee Shop ailesine dâhil olan bayiler için özel eğitimler ve danışmanlıklar da sağlanıyor. Orta büyüklükte ve iyi işletilen bir kafenin aylık cirosu 100 bin TL’ye çıkabiliyor. Kısacası, Best Coffee Shop, hem misafirlerini hem de girişimcilerini güler yüzle karşılamaya devam edecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive