KFC’den yeni bir lezzet daha

Tavuk restoran zinciri KFC, Türkiye’de tavuk severler için lezzetlerine bir yenisini daha ekledi. Usta şefler tarafından hazırlanan lezzetli, taze ve yüzde 100 tavuk etinden oluşan Twister Tavuk Dürüm ezber bozuyor

Eklenme Tarihi : 04 Ağustos 2015 Salı
kfcden-yeni-bir-lezzet-daha

Dünyanın 105 ülkesinde, 20 binden fazla noktada hizmet veren ve her damak zevkine hitap eden zengin menüsü ile farklı lezzet deneyimleri sunan KFC, yüzde 100 tavuk etinden oluşan lezzetlerine bir yenisi daha ekledi. Geçtiğimiz aylarda lanse ettiği duble tavuklu dev DoubleZingerBurger’i çok beğenilen KFC, şimdi de yenilediği Twister tavuk dürümünü tavuk severlerle buluşturuyor.

 

KFC’nin, “Dürüm bildiğin gibi değil” sloganıyla tavuk severlerin beğenisine sunduğuTwister, Türk mutfağının klasik formu olan dürüm pratikliğini taşırken, usta şefler tarafından hazırlanan yüzde 100 taze tavuk eti ve özel sosları ile bildiğimiz dürümlerden ayrılıyor. Twister Tavuk Dürüm, 11 baharatlı gizli tarifli KFC kaplamasıyla pişirilen mini çıtır tavuk göğsü parçalarının, yine çıtır çıtır özel KFC lavaşına sarılmasıyla hazırlanıyor. İçerisinde bolca yeşillik ve özel soslardan bulunan Twister, KFC lezzetini tek elle yenen doyurucu bir lezzete dönüştürüyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive