Kahve Dünyası’ndan bir ilk

Kaliteli, yenilikçi ve herkesi mutlu edecek birbirinden farklı ürün gamıyla, mağazalarında samimi ve keyifli bir atmosfer sunan Kahve Dünyası, şimdi de hazırladığı pratik paketlerle kahvaltı saatlerini keyfe dönüştürüyor

Eklenme Tarihi : 05 Mart 2013 Salı
kahve-dunyasindan-bir-ilk

Günlük koşturma içerisinde atlanan öğünlerin başında gelen kahvaltı için pratik ve hafif seçenekleriyle hazırladığı yeni “Al Götür” kahvaltı paketleriyle Kahve Dünyası, günlük ritminize ayak uyduruyor. Kahve Dünyası satış noktaları ve mağazalarından hızlıca alıp çıkabileceğiniz “Al Götür” kahvaltı paketlerini sabah 7.30-10.00 saatleri arasında alabilir, hızlı, hafif ve sağlıklı bir öğünle güne başlayabilirsiniz.

Acelesi olanlara: Pratik kahvaltı
Misafirlerinin kendilerini evlerinde hissedebilecek kadar sıcak bir ortam sunan Kahve Dünyası, acelesi olanlar için hazırladığı kahvaltı paketleriyle müşterilerinin yanında oluyor. Kahve Dünyası, üç peynirli tazecik tost ekmeğiyle hazırlanan sandviçle güne iyi başlamanın anahtarını veriyor. Kahvaltı sonrası Kahve Dünyası’nın çikolatalı muffini ise Pratik Kahvaltı paketinin en büyük sürprizi.

Formuna dikkat edenlere: Hafif kahvaltı
Formunuza dikkat ediyor ama sabah kahvaltısını asla atlamıyorsanız, Kahve Dünyası’nın Hafif Kahvaltı’sı tam size göre. Kahve Dünyası, formuna dikkat edip sabah kahvaltısını atlamak istemeyenlere kepek ekmeğine kaşar peynirli sandviçle farklı bir kahvaltı deneyimi yaşatıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive