Kahve Dükkânı bayileri buluştu

Kahve Dükkânı Bayi Buluşması, Türkiye genelindeki 60 bayinin katılımıyla Almira Otelde gerçekleşti

Eklenme Tarihi : 28 Mart 2014 Cuma
kahve-dukkani-bayileri-bulustu

Kahve Dükkânı sektöre yeni bir soluk getirerek AVM’lerde al-götür (take-away) bardaklarda Türk kahvesi ve eski kapalı çarşı usulü kese kâğıtlarında taze öğütülmüş Türk kahvesi satışı yapıyor. Bursa kökenli Kahve Dükkânı’nın aynı zamanda Ortadoğuda da bayilikleri bulunuyor. Kahve Dükkânı klasik Türk kahvesinin yanı sıra aromalı Türk kahveleriyle de farklı lezzetlerin sunumunu yaparak Türkiye’deki ilk AVM kurukahvecisi olarak hizmet veriyor. Şu an 60 şubeye sahip olan Kahve Dükkanı 2014 sonunda 80 şubeye ulaşmayı hedeflerken daha önce yer almadığı şehirlerde en az 2 şube açmayı planlıyor.

Kahve Dükkanı Bayileri geçtiğimiz günlerde 16.30-18.00 saatleri arasında sunucu Turgut Onaran’ın sunduğu bayi toplantısında Genel Müdür Nazile Paketoğlu Özbay dünden bugüne nasıl geldiklerini ve bundan sonraki hedeflerini aktardı. Ayrıca Özbay tüm bayilerin önerilerini ve fikirlerini aldı. Bayi toplantısı 2014 soğuk yaz ürünlerinin lansmanının ardından sona erdi.

Bayi toplantısının ardından Almira Otel Osmanlı Meydanında akşam yemeğine geçildi. Kahve Dükkânı tanıtım filmi gösteriminin ardından, İlk üç franchise, “En çok ciro yapan franchise” ve “En çok bayisi olan franchise”a  Genel Müdür Nazile Paketoğlu Özbay Tarafından Hizmet Plaketleri sunuldu. Davetliler,  şarkıcı Taner ve  Orkestrasının şarkılarıyla eğlenceli bir buluşma yaşadı. Gecede yapılan hediye çekilişi, bayi yemeğine ayrı bir renk kattı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive