Döner Stop şimdi Capitol AVM’de

Anadolu Yakası’nın döner severlerine iyi haber Döner Stop’tan geldi: Döner lezzetini geleneksel sınırından çıkaran Döner Stop, Kavacık ve Mecidiyeköy’den sonra şimdi de Capitol AVM’de açıldı

Eklenme Tarihi : 17 Eylül 2014 Çarşamba
doner-stop-simdi-capitol-avmde
Döner lezzetini geleneksel sınırından çıkaran Döner Stop, Kavacık ve Mecidiyeköy’ün ardından üçüncü restoranını Altunizade Capitol AVM’de açtı. Anadolu Yakası’ndaki döner severlerin aradığı lezzet en yeni haliyle artık bu durakta. Döneri farklı soslarla zenginleştiren Döner Stop enerjisiyle de insanı kendine çekiyor. Bu ritme bir kez kapılan, dönüp yine Döner Stop’a geliyor.
 
Döner Stop’ta dönere organik ya da inorganik hiçbir katkı maddesi katılmıyor, etler deneyimli ustaların gözetiminde hazırlanıyor. Bu nedenle döner sandviçler çok lezzetli! 4 farklı sosun yer aldığı menüde, Stop Klasik’in yanı sıra, Cheese Klasik, Cafe de Paris, Cheddar Mantarlı ve Jalapeno Biberli sandviç ve dürümler keşfedilmeyi bekliyor. Restoranlarda taze taze pişirilen özel ciabatta ekmekleri de sandviçlere ayrı bir hafiflik, apayrı bir lezzet katıyor.
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive