Domino’s’un lezzeti kenarlarına taştı

Domino’s Pizza, “Bol peynirli kenarı” ile her bir lokmada farklı bir tat sunuyor. Tutkunu olunan lezzet Domino’s, pizzalarının kenarlarına doldurduğu baharatlı ve leziz mozarella peyniri ile iddiasını pekiştiriyor

Eklenme Tarihi : 20 Mart 2013 Çarşamba
dominosun-lezzeti-kenarlarina-tasti

Menüsünde bulunan değişik tatları ile seçimi zorlaştıran Domino’s, kenarında yaptığı lezzet farkı ile de alışkanlıkları değiştiriyor. İlk defa Domino’s Pizza’nın lezzet ustaları tarafından hazırlanan “Bol peynir kenar”, içerisinden akan sıcacık, baharatlı mozzerella ile akılları baştan alıyor. Hamurun içinde gizlenen lezzet, yüzde 100 mozzerella peyniri ile ilk ısırışta kendine bağlıyor. “Bol peynirli kenarın” orta boyu, kısa bir süre için 2,90 TL farkla pizza severleri bekliyor.

Domino’s Pizza’nın tüm lezzet kaçamaklarında sunulabilen yepyeni, baharatlı peynir dolgulu kenarlar; yüzde 100 mozzerella peyniri ve çeşitli baharatların birleşimi ile hazırlanıyor.

Bu lezzet deneyiminin bir parçası olmak ve cazip promosyon fırsatından yararlanabilmek için; www.dominos.com.tr, 444 33 22 ya da Domino’s Pizza iPhone applications’ndan sipariş verilebiliyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive