Domino’s dünyada bir ilki gerçekleştirdi

Domino’s Pizza, Mangal Sucuklu Pizza’yı yarattı. Yeni pizzada şimdi sucuklar, ince ince değil, Türkiye ve dünyada ilk kez, dev dilimler halinde pizza ile buluşuyor

Eklenme Tarihi : 06 Eylül 2016 Salı
dominos-dunyada-bir-ilki-gerceklestirdi

Domino’s Pizza, dünyada ve Türkiye’de bir ilke imza attı ve pizzayı uzun uzun kesilmiş dev dilimli sucuklarla buluşturdu. Yepyeni Mangal Sucuklu Pizza lezzetinin reklam yüzü ise Kadir Çöpdemir oldu. Bu nefis tarif, Çöpdemir gibi mangalda sucuk keyfinden vazgeçemeyenlerin yeni favorisi olacak.


Mangal Sucuklu Pizza, alışıldık sucuklu pizzalara hiç mi hiç benzemiyor. Bu lezzet önce görüntüsüyle doyuruyor, ardından içeriğiyle. Kangal sucuktan daha kalın olan mangallık lezzetler, ince dilimler halinde değil, sucukçuların ağzına layık dev dilimler halinde sunuluyor. Diğer malzemeler de baharatı ve lezzetiyle Domino’s’a özel olarak hazırlanmış sucuğun tadını bastırmayacak şekilde seçilmiş. Bir Domino’s klasiği olarak her seferinde elle açılan hamurun üzerinde, sucuğa gizli baharat formülü ile harmanlanarak üretilen pizza sosu, İtalyan üretim teknikleriyle hiçbir katkı maddesi kullanılmadan hazırlanan mozzarella, ince kesilmiş yeşilbiberler ve mantar eşlik ediyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive