Dilek Pastaneleri 20’nci şubesini Ataşehir’de açtı

Türkiye’de pastane, cafe-restaurant konseptinin ilk uygulayıcısı olan Dilek Pastaneleri, franchise zincirinin son halkasını geçtiğimiz günlerde Novada Ataşehir AVM’de açtı

Eklenme Tarihi : 11 Şubat 2013 Pazartesi
dilek-pastaneleri-20nci-subesini-atasehirde-acti

2008 yılından bu yana franchise sistemiyle çalışan ve 55’inci yılını geride bırakan Dilek Pastaneleri, 50 milyon euro yatırım değerine sahip Novada Ataşehir AVM’de 20’nci şubesiyle geçtiğimiz günlerde Ataşehirlilere “merhaba” dedi. Novada Ataşehir AVM’de oldukça büyük ve geniş kapsamlı bir mağaza ile hizmet vermeye başlayan Dilek, Türk ve dünya mutfağından seçkin lezzetleri Ataşehirlilerle buluşturuyor.

İstikrarlı büyümeye önem verdiklerini ifade eden Dilek Pastaneleri’nin Kurucu Ortağı Cabir Yazıcı, Novada Ataşehir AVM’deki şubenin ardından pastane, cafe-reastaurant konseptini yurt dışına da ihraç edeceklerini belirtiyor. Büyüme hedefleri paralelinde İkitelli’de bulunan fabrikalarında da kapasite artışına gittiklerine dikkat çeken Yazıcı, 100 şubeye yetecek bir kapasiteye ulaştıklarını, bundan sonraki büyüme hedeflerinin de franchise sistemi ile hızlanacağını aktarıyor.

Dilek şubelerini artırmayı hedeflediklerini söyleyen Yazıcı, yurt dışından ciddi talepler aldıklarını, bu doğrultuda 4 ay içinde Azerbaycan ve Erbil’de de şube açacaklarını dile getiriyor.

Firmanın Diğer Haberleri

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive