Bayram hediyelikleri Simit Sarayı’ndan

Geleneksel tatların modern adresi Simit Sarayı, birbirinden lezzetli seçenekleriyle bayram coşkusuna tat katıyor. Simit Sarayı, sevdiklerine hem lezzetli hem de şık bir hediye vermek isteyenlere çok özel alternatifler sunuyor

Eklenme Tarihi : 25 Eylül 2014 Perşembe
bayram-hediyelikleri-simit-sarayindan

Farklı lezzetleri ve sunumları kadar ambiyansıyla da vazgeçilmez olan Simit Sarayı, özel olarak tasarladığı ambalajlarda sunduğu hediyelik ürün seçenekleriyle bayram ziyaretlerini de taçlandırıyor.

Sevimli mini paketleriyle dikkat çeken; 3’lü Truf, Badem Şekeri, Çikolata Kaplı Badem Draje, Çikolata Kaplı Fındık Draje, Küp Draje, Sade ve Meyveli Çakıl Çikolata alternatifleri, “Bir kahvenin kırk yıl hatırı var” mottosuyla odun ateşinde kavrulmuş Türk Kahvesi ve Türk kahvesinin vazgeçilmez eşlikçisi, saraylardan günümüze taşınan eşsiz tat lokum, Simit Sarayı yorumuyla Narlı ve Fıstıklı Çifte Kavrulmuş seçenekleriyle 125 gram ve 250 gram olarak satışa sunuluyor.

Simit Sarayı, kaliteli ve leziz madlen çikolataları ile de Bayram’a eşsiz bir tat katıyor. Simit Sarayı, gerçek çikolata tutkunlarını bu Bayram da eşsiz bir damak zevkine davet ediyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive