Yılbaşı Hobi Atölyeleri Anatolium Ankara’da

05 Aralık 2012 Çarşamba

Anatolium Ankara, Aralık ayı boyunca düzenleyeceği birbirinden eğlenceli “Yılbaşı Hobi Atölyeleri” ile çocukların içindeki yeteneği ortaya çıkarıyor. Yılbaşı Hobi Atölyeleri’nde çocuklar bir yandan eğlenirken bir yandan da yılbaşı süs ve hediyelerini kendileri tasarlayacak

yilbasi-hobi-atolyeleri-anatolium-ankarada

Anatolium Ankara Çocuk Kulübü Akids, Aralık ayında da farklı ve eğlenceli programlarını sürdürüyor. Aralık ayı boyunca her cumartesi-pazar 14.00-17.00 saatleri arası gerçekleştirilecek yeni yıl temalı etkinliklerde yılbaşı kurabiyelerinden noel baba şapkasına, yeni yıl kartından keçe süslere kadar birbirinden renkli ve eğlenceli atölye bulunuyor.

Anatolium yılbaşı atölyelerinde çocuklar bir yandan eğlenirken bir yandan da içlerindeki tasarımcıyı ortaya çıkararak yılbaşı süslerini ve hediyelerini kendileri üretecek. 

Akids Anatolium Çocuk Kulübü Atölyeleri’nde çocuklar eğitmenler eşliğinde keçeden kartona, boncuktan pet şişeye kadar günlük hayatta kullanılan pek çok malzemeyle oyuncaklar, kuklalar, maskeler, çam ağacı süsleri, şapkalar ve çok çeşitli aksesuarlar tasarlayacak. Kavanozdan kardan adam, kartonlardan noel baba şapkası üretecek minik eller geyik, çam ağacı, noel baba şekilli kurabiyeler yapıp sevdiklerine hediye edecekler. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri