Yeşilyurt’ta hobi atölyeleri devam ediyor

11 Ağustos 2014 Pazartesi

Atakum’un yıldızı Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi Hobi Atölyesinde, yaz ayının getirdiği sıcaklığı bol renkli ve çeşitli el sanatları faaliyetleri ile Ağustos ayında da ziyaretçilerimizin hayal güçlerini pekiştirmeye devam ediyor

yesilyurtta-hobi-atolyeleri-devam-ediyor

Yeşilyurt Alışveriş Merkezi’nde 2014 yılı boyunca da faaliyet gösterecek olan Hobi Atölyesi, Perşembe-Cuma günleri 14.00-18.00 saatleri arasında her yaştan ziyaretçiye keyifli saatler yaşatıyor.

Hobi Atölyesi’nde katılımcılarımızdan gelen yoğun istek üzerine bu ay; Takı Tasarımı yapılıyor. Hobi Atölyesi katılımcıları hayal güçlerini ortaya koyarak birbirinden farklı, renkli, çeşitli ve şık takı tasarımları ile aksesuarlarına hayat veriyor. Her ay olduğu üzere bu ayda Hobi atölyesinde katılımcılarımız bir yandan el marifetlerini gösterirken bir yandan da arkadaşlıklarını ve dostluklarını tazelemekte.

Hobi Atölyesi' ne katılım ücretsiz olup, tüm etkinliklerde kullanılan malzemeler Yeşilyurt AVM tarafından temin ediliyor. Her Perşembe-Cuma fast food katında bulunan Hobi Atölyesi, önümüzdeki aylarda ise yine birbirinden keyifli etkinliklerle devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri