Yeşilyurt AVM’de fotoğraf sergisi

19 Aralık 2016 Pazartesi

Fotoğraf sanatını geniş kitlelere ulaştırma adına çalışmalarına başlayan SAMFAD (Samsun Fotoğraf Sanatı Derneği) Samsun’da yer alan Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde 26. Karma Fotoğraf Sergisini Samsunlularla buluşturuyor.

yesilyurt-avmde-fotograf-sergisi

Gönüllülük temelinde yükselen çalışmaları ile faaliyetini sürdüren SAMFAD, kuruluşunda var olan hedeflerinden birisi sergiler aracılığı ile Samsun halkını fotoğrafla buluşturmak.

 

15 yıl içinde 25 karma fotoğraf sergisini başarı ile tamamlayan Samfad, Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi çatısı altında 26. karma fotoğraf sergisini 19 Aralık Pazartesi Günü saat 18:00’de gerçekleştirilecek açılış ile fotoğraf severlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

 

‘’Dört Mevsim’’ teması ile beğeniye sunulacak 26. karma fotoğraf sergisinin yaşam sürdüğümüz dünyaya yaşanası bir tat katan mevsim değişimlerini fotoğraflarla konu edinecek. “Doğanın Değişimi’’ ismi ile fotoğraf severlerin beğenisine sunulacak sergide otuz üç üyeye ait kırk altı fotoğraf yer alacak.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri