Yeşilyurt AVM’de bayram havası

21 Nisan 2017 Cuma

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı farklı etkinliklerle kutlayacak

yesilyurt-avmde-bayram-havasi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Yeşilyurt AVM’de Yeşilyurt Demir Çelik İlkokulu ve TED Koleji öğrencileri tarafından düzenlenecek etkinliklerle kutlanacak. 23 Nisan Pazar günü saat 14.00-18.00 arası yemek katına kurulacak olan sahnede Yeşilyurt Demir Çelik İlkokulu’nun hazırladığı dans gösterileri, Aşuk ile Maşuk sahne gösterisi ve çocuk yarışmaları ile çocuklara keyifli bir bayram yaşatacak. Hemen ardından TED Koleji Bando Takımı sahne alacak.


Sahne gösterilerinin dışında kalan zamanlarda ise animasyon ekipleri tüm çocukları orijinal kostümleriyle sahneye davet edecek ve balon kapmaca, mumya, zıp zıp, sandalye kapmaca, pinpon topu taşıma ve mini bowling gibi aktiviteler gerçekleştirecek. Küçük ziyaretçiler, ayrıca, çok sayıda şekerin bulunduğu ‘Şeker Duvarı’ndan ücretsiz olarak faydalanabilecekler.


Yeşilyurt Alışveriş Merkezi’nin 2. Katında kurulacak alanda, çocukların 23 Nisan temalı resimlerine ve çocuklarımızın daha yaşanılabilir bir gelecek için farkındalık çalışmalarına yer verilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri