Yeşilyurt AVM, Perakende.org kurumsal üyeliğini yeniledi

20 Mayıs 2013 Pazartesi

Türkiye’nin ilk online perakende haber portalı Perakende.org Ailesi güçlenmeye devam ediyor. Perakende.org kurumsal üyeliğini yenileyenler arasına Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi de girdi

yesilyurt-avm-perakendeorg-kurumsal-uyeligini-yeniledi

Perakende.org kurumsal üyeliğini yenileyen isimler arasına kapılarını 14 Nisan 2007 tarihinde açan Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi de girdi. Yeşilyurt Grup tarafından yaptırılan Yeşilyurt AVM, sektöre sesini perakende sektörünün güvenilir haber kaynağı Perakende.org’dan duyurmaya devam edecek.

Bir aile şirketi olan Yeşilyurt Demir Çelik'in babadan kalma aile mesleği olan tücaarlıktan sanayiciliğe 1980 yılında Karabük'te kurulan 100 bin ton/yıl kapasiteli çubuk haddehanesiyle geçti. 1987 yılında Samsun'da kurulan 420 bin ton/yıl kapasiteli ikinci çubuk haddehanesi ve 1997 yılında da 420 bin ton/yıl kapasiteli çelikhanesini kurdu.

Demir çelik sektöründe faaliyet gösteren Yeşilyurt Demir Çelik Sanayi tarafından yapılan Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Karadeniz'in alışveriş alışkanlıklarını değiştiriyor. Toplam 5 bin metrekare alan üzerine konumlandırılan yaklaşık 25 bin metrekare kapalı alana sahip olan 4 katlı katlı alışveriş merkezinde, yaklaşık 70 mağaza, bir süpermarket, 7 adet sinema salonu, restoranlar, kafeteryalar, 750 araçlık otopark ve çocuk aktivite alanları bulunuyor.

Yeşilyurt Gurubu tarafından hayata geçirilen Yeşilyurt AVM, sadece bir alışveriş merkezi olmanın da ötesinde, her yaştan her kesimden insana hitap eden yeni bir yaşam alanı konumunda.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri