Yeşilyurt AVM Mini Club etkinlikleri Şubat ayında da devam ediyor

03 Şubat 2017 Cuma

Yeşilyurt Alışveriş Merkezi, Mini Club etkinlik serilerine devam ederken miniklere de keyifli anlar yaşatacak

yesilyurt-avm-mini-club-etkinlikleri-subat-ayinda-da-devam-ediyor

Birbirinden eğlenceli oyunlar, yarışmalar, aktiviteler ve sürpriz hediyelerle dolu “Mini Club” etkinliğinde, Şubat ayı boyunca çocuklar her Cumartesi-Pazar günü birbirinden eğlenceli sanat faaliyetleri gerçekleştirecek.

 

Şubat ayında Yeşilyurt AVM’ ye gelen çocuklar her cumartesi-pazar günü 14.00-18.00 saatleri arasında tamamen ücretsiz olan ve bütün malzemelerini Yeşilyurt AVM’nin karşılayacağı, birbirinden eğlenceli etkinlikler hazırlıyor. Şubat ayı boyunca gerçekleştirilecek Ahşap Atölyesinde, oyuncaklarını kendi yapma fırsatı elde eden çocuklar, boyama fırsatı ile hayallerini ahşap oyuncaklara renk renk işleme fırsatı bulacaklar. Kurgulama yeteneğinin gelişmesinde faydalı olan bu oyuncakların yapım aşamasında kullanılan; zımpara, yapıştırma, boyama gibi işlemlerle çocuklar el göz koordinasyonu sağlayabilecek.

 

26 Şubat Pazar günü; Mini Club’ta geleneksel bir şölene dönüşen, Şubat ayında doğan küçük misafirler için hazırlanan doğum günü partisi düzenlenecek. Bir yandan doğum günü pastalarının mumlarını beraber üfleme fırsatı bulacak olan çocuklar bir yandan da palyaço ile doyasıya eğlenecek.

 

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin fast food katında ücretsiz olarak gerçekleştirilen Mini Club çocuk eğlencesi; Cumartesi-Pazar günleri saat 14.00 - 18.00 arasında.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri