Mall-Wizard ile AVM’lerde hediye yağmuru

07 Kasım 2012 Çarşamba

Türkiye'nin en çok kampanya yapan sistemi Mall-Wizard ile AVM’ler son 1 ayda ziyaretçilerine 45 araç, 1 ev ve yüzlerce hediye verdi

mall-wizard-ile-avmlerde-hediye-yagmuru

Mall-Wizard, yılsonu yaklaşırken hızlanan kampanya döneminde AVM'ler tarafından yoğun bir şekilde kullanılıyor. Referans sayısı her geçen hafta artan Mall-Wizard ile Ekim - Kasım ayları itibarıyla 18 çekiliş kampanyası ve 52 hediye kampanyası yürütülüyor.

* Osmaniye'de bulunan Park 328 AVM "Fırsat Kart" sistemine 3 araba çekilişi ile başlangıç yaptı.
* Isparta'da bulunan Iyaşpark AVM, 3’üncü yaşını 3 otomobil ve 33 hediye ile kutluyor.
* Bandırma'da bulunan ve YKS tarafından yönetilen Liman AVM 1’inci yaşını otomobil ve farklı hediyelerin verildiği bir çekiliş kampanyası ile kutladı.
* Torunlar GYO'nun AVM'lerinden biri olan Korupark, otomobil çekiliş kampanyası ile müşteri verilerini toplamaya devam ediyor.
* İstanbul-Anadolu Yakası AVM'lerinden buyaka, Türkiye'de bir ilk olma özelliği taşıyan altyapısı ile çekiliş kampanyasını yürütüyor. Facebook ve AVM web sitesi ile entegre şekilde çalışan Mall-Wizard, internet üzerinden kayıt yaptıran üyelere 2 kat çekiliş hakkı sunuyor.
* Bilkent Center AVM ise 25 adet Apple ürünü hediye ederek fark yarattığı kampanyası ile "okula dönüş" dönemini değerlendirdi.
* Corio'nun Denizli'deki AVM'si olan Teraspark, Okart sistemine 5’inci yılda 5 otomobil çekilişi ile start verdi.
* ECE Türkiye tarafından yönetilen Neomarin AVM yılın son gününe dek sürecek çekiliş kampanyasında ziyaretçilerine son model bir otomobil, iPhone 5 ve yeni iPad'ler hediye edecek. 
* Omega'nın ilk referansı olan Cepa, Cepakart ve Cepaso üyelerine 5’inci yaşını 5 araç ile kutlayacak bir kampanya yürütüyor.
* Pelican Mall ise 2’nci yaşını otomobil ve Apple ürünlerinin hediye edildiği bir kampanya ile kutluyor.
* Torium AVM, Mall-Wizard sistemine 3 adet otomobilin hediye edileceği bir kampanya ile geçiş yaptı.
* Corio'nun Adapazarı'ndaki AVM'si olan Ada AVM, 5’inci yaşını jip, tekne, ATV ve motosiklet gibi farklı araçların verildiği özel bir kampanya ile kutluyor.
* Corio'nun en yeni projesi olan Tarsu AVM yılbaşı döneminde 5 adet otomobil verecek şekilde bir çekiliş kampanyası yürütüyor.
* Torunlar GYO ve Kiler GYO ortaklığı olan Sera Kütahya AVM ise araç kampanyası ile hızlı bir şekilde müşteri verisi toplamayı hedefliyor.
* Inside Danışmanlık tarafından yönetilmekte olan Ninova Park AVM ise bu sene ev vermeyi tercih eden AVM'ler arasında.
* Bursa'nın ilk AVM'si olan Zafer Plaza ise TamPuan Kart sahipleri için bir otomobil kampanyası yürütüyor.
* JLL tarafından yönetilen Armada AVM, yeni bina açılışını ve 10’uncu yaşını Armada Card sahiplerine 10 otomobil hediye ederek kutluyor.
* ECE Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros AVM ise "Fantalya Migros" üyelik sistemine bir otomobil kampanyası ile başlangıç yaptı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor