İnternet bağlantılı cihazlar için çoklu dijital koruma

Bilgisayar, tablet ya da akıllı cep telefonu, internet bağlantılı bu cihazlar tek paketle ESET koruması altında. ESET Multi-Device Security Pack artık Türkiye’de de kullanıma sunuldu

Eklenme Tarihi : 02 Eylül 2015 Çarşamba
internet-baglantili-cihazlar-icin-coklu-dijital-koruma

Modern yaşamın uzantısı olarak genellikle internete bağlanan birden çok cihaza sahibiz. Masaüstüya da dizüstü bilgisayarı, MAC, tablet veya akıllı cep telefonu;tüm bu cihazlarla dijital hayata bağlanıyoruz. Global antivirüs yazılım kuruluşu ESET, şimdi ESET Multi-Device Security Pack ürünüyletüm bu cihazları tek lisansla koruma altına alıyor. Bilgisayarlar ve Android sistemli mobil cihazlar, bir tıkla senkronize oluyor ve virüs, solucan, truva atı, bootnet, rootkit gibi zararlı yazılımlara karşı ESET güvencesiyle korunuyor.

NOD32 teknolojisi üzerine yapılanan ve geniş kapsamlı antivirüs ve antispyware özellikler içeren ESET Multi-Device Security Pack, Geliştirilmiş İstismar Önleyici, Botnet Koruması, Anti-Phishing Modülü, Sosyal Medya Tarayıcısı ve ESET tarafından Türkçe olarak sunulan 7/24 teknik destek hizmetiyle öne çıkıyor.

ESET Multi-Device Security Pack ilekullanıcının tercih ve ihtiyacına göre 3ya da 5 cihaza koruma sağlamak mümkün. Multi-Device programı, ayrı koruma yazılımlarına ilişkin farklı lisansları kayıt altında tutmaktan da kurtarıyor. Tüm bilgisayarlar veAndroid sistemli mobil cihazlar, tek tıklamayla senkronize edilip koruma altında tutuluyor.

ESET Multi-Device Security Pack ile ilgili ayrıntılı bilgi şu linkten alınabilir:
http://www.eset.com/tr/home/products/multi-device-security/#tab-503211=0

ESET Multi-Device Security Pack ile ilgili Türkçe video için:
https://www.youtube.com/watch?v=n5QUF52vCbk

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive