ESET’ten sonbahar kampanyası

ESET, kurumsal ürünlere yüzde 20 indirim uyguluyor

Eklenme Tarihi : 20 Eylül 2013 Cuma
esetten-sonbahar-kampanyasi

ESET, kurumlara yönelik Enpoint Security ürünlerinde yüzde 20 sonbahar indirimi uyguluyor. Ayrıca tüm Bonus kredi kartlarına peşin fiyatına 3 ay erteleme ve 4 ay vade imkânı da sunuyor. Kampanya, 31 Ekim gününe kadar devam ediyor.

Siber tehditlere karşı proaktif koruma lideri olan ESET, internet kaynaklı saldırılara karşı güvenli çalışmanın yöntemini sonbahar fırsatıyla sunuyor. ESET, kapsamlı korunma özelliklerini barındıran, ESET Endpoint Antivirus ve ESET Endpoint Security ürünleri başta olmak üzere, tüm kurumsal çözümlerinde yüzde 20’lik indirim sağlıyor.

Hem indirim hem ödemede kolaylık
ESET, yüzde 20’lik indirimin yanı sıra tüm Bonus kredi kartlarına 3 ay erteleme ve/veya 4 ay vade imkânı da sağlıyor. Diğer kredi kartlarına da vade farksız tek çekim imkânı sunuyor. 31 Ekim 2013 gününe kadar sürecek olan kampanya, tüm yenileme ve yeni kurumsal lisans alımlarında geçerli.

Endpoint Çözümleri
ESET Endpoint Çözümleri, bilgi işlem personeline tek bir yönetim konsolundan sistem üzerinde tam kontrol sunuyor. Kurumsal yapılardaki ağ sistemini yavaşlatmadan çalışan ve pek çok özelleştirme seçeneği sunan Endpoint Çözümleri, Antivirus, Antispyware ve Antispam özellikleriyle tam kapsamlı koruma sağlıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive