ESET, dünyanın en büyük oyun etkinliği olan Gamescom’da

ESET Smart Security 5 ve ESET NOD32 Antivirus 5 ürünlerindeki “Gaming Mode“ uygulamasıyla oyun keyfini bozmadan dijital güvenlik sağlayan ESET, dünyanın en büyük oyun etkinliği Gamescom’a katılıyor

Eklenme Tarihi : 17 Ağustos 2012 Cuma
eset-dunyanin-en-buyuk-oyun-etkinligi-olan-gamescomda

Proaktif koruma lideri ESET, XMG oyun bilgisayarları üreticisi Schenker Notebooks ortaklığı ile Gamescom’da yerini alıyor. 15 Ağustos’ta başlayan dünyanın en büyük oyun etkinliği, Almanya’nın Köln kentinde yüzbinlerce oyun meraklısını buluşturuyor. Etkinlikte kurulan ESET/XMG standı, 200 metrekareyi kapsayan 45 metrekarelik bir podyumda, FullHD oyun etkinlikleri yayınlayacak. Etkinlik bünyesinde ünlü Alman oyun yorumcusu Sebastian Homerj“ Schenck’in sunacağı ESET Summer Masters Starcraft 2 yarışması gerçekleştirilecek.

Oyun modlu antivirüs yazılımları
Dünyanın en büyük antivirüs yazılım kuruluşları arasında yer alan ESET’in önde gelen bireysel ürünleri ESET NOD32 Antivirus 5 ve ESET Smart Security 5 de  oyunculara yönelik “Gaming Mode“ uygulaması bulunuyor. Maksimum oyun performansı için ‚Gaming Mode ile tasarlanan bu ürünler, kullanıcının sistemini korurken, oyun moduna geçildiği anda otomatik olarak arka planda, sessiz çalışmaya başlayarak hem oyun keyfini bozmuyor hem de kullanıcının dikkatini dağıtmıyor. ESET Smart Security 5, ESET NOD32 Antivirus 5 ve çıkması planlanan tüm sürümlerde, oyuncular için mümkün olan en iyi ve en güvenli deneyimin, minimum sistem kaynağı kullanımıyla yaşanması hedefleniyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive