Yazar buluşmaları MalatyaPark’ta gerçekleşiyor

26 Şubat 2015 Perşembe

Yönetimi JLL tarafından yapılan MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, sosyal ve kültürel aktivitelere ev sahipliği yapmaya aralıksız devam ediyor

yazar-bulusmalari-malatyaparkta-gerceklesiyor

MalatyaPark hafta sonu ziyaretçilerini; uzun kuyruklu sevimli çizgi film karakteri Marsupilami ve Yazar Buluşmaları ile ağırlayacak. İki gün boyunca uzun yıllar boyunca çocukların vazgeçemedikleri çizgi film karakteri Marsupilami; şovları ile Malatya Park’ta olacak.

Yazar Buluşmaları ile 7’den 77’ye her yaştaki ziyaretçinin; bir arada olmak isteyeceği ülkenin değerli yazarları ziyaretçilerle buluşulacak. Çok satan kitapların yazarlarından Sinan Akyuz; yeni çıkan kitabı Aşk Başka Evde ile Elif Gibi Sevmek 1 ve 2’nin yazarı Hikmet Anıl Öztekin’de kitapları ve söyleşileri ile 28 Şubat; saat 17.00 ve 18.00’de ziyaretçilerle buluşacak.

1 Mart Pazar Günü ise; ülkenin değerli yazarlarından Banu Avar ve Radyocu ve Şair kimliği ile de çok sevilen Mehmet Ercan sevenleri ile MalatyaPark’ta buluşacak. 7 Mart’ta ise; Yılmaz Odabaşı, Suat Suna ve Birsen Ekim Özen söyleşileri ile MalatyaPark’ta sevenleri ile buluşacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri