Yaz Agora Adapazarı’nda dolu dolu geçti

25 Ağustos 2016 Perşembe

Çocukların kaliteli zaman geçirmeleri için eğitici ve eğlenceli ücretsiz atölye programlarını bir arada sunan Agora Alışveriş Merkezi, uzun eğitim-öğretim yılı yoğunluğunun ardından “Agora Yaz Okulu” ile çocukların güzel bir yaz tatili geçirmelerini sağladı

yaz-agora-adapazarinda-dolu-dolu-gecti

Agora Alışveriş Merkezi’nde 20 Haziran- 1 Temmuz, 11-22 Temmuz- 25 Temmuz- 19 Ağustos günlerinde gerçekleştirilen Agora Yaz Okulu hafta içi her gün 14.00 ile 17.00 saatleri arasında birbirinden eğlenceli ve eğitici aktiviteler ile yoğun ilgi gördü.


Eğitici ve eğlenceli atölyeleriyle çocukların el becerilerinin gelişmesine ve rengârenk bir hayal dünyasının oluşmasına katkı sağlayan Agora Yaz Okulu, dopdolu bir programla sona erdi. Alanında uzman tecrübeli eğitim kadrosu ile Ritim Sanat Atölyesi işbirliğinde gerçekleşen Agora Yaz Okulu’nda Dans, Karaoke ve Drama Atölyeleri, Çamur Atölyesi, Çim Adam Atölyesi, Parmak Kukla Atölyesi ve Kurabiye Atölyesine kadar birbirinden farklı, eğitici ve eğlendirici atölye çalışmaları gerçekleşti. Yaz okulu etkinliklerine 800’e yakın çocuk katılım gösterdi. Çocukların yoğun okul temposundan sonra eğlenceli atölyeler ile keyifli vakit geçirdiği yaz okulu aileler tarafında büyük beğeni topladı.


Agora Oyun Mahallesi minik ziyaretçileri bekliyor
22 Ağustos - 2 Eylül günleri arasında hafta içi her gün 14.00-18.00 saatleri arasında “Oyun Mahallesi”nde tüm çocuklar doyasıya eğlenecek. Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi -1. Kat etkinlik alanında “Oyun Mahallesi”nde miniklerle buluşacak. Çocuklar, Oyun Mahallesi’nde geçmişten günümüze unutulmaya yüz tutmuş en eğlenceli sokak oyunlarından Yumurta Taşımaca, Çuval Yarışı, Mandal Oyunu, Sandalye Kapmaca, Halat Çekmece, Mendil Kapmaca ile Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi’nde aileleriyle birlikte renkli, hareketli ve eğlenceli zaman geçirecek. Çocuklar yaz tatilinin son günlerinde Agora Oyun Mahallesi’nde doyasıya eğlenecek.


Agora Çocuk Kulübü’ne üye olmak çok kolay
Agora Çocuk Kulübü’ne üye olmak ve etkinlikleri yakından takip edebilmek için tek yapılması gereken Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi danışma noktasındaki veya www.agoraadapazari.com adresindeki Agora Çocuk Kulübü sekmesinde yer alan üyelik formunu doldurmak. Agora Çocuklar Kulübü üyesi minikler Agora Çocuk Kulübü’nü eğlenceli dünyasını yakından takip edebilecek ve birbirinden eğlenceli atölyelerde yer alabilecek.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, Agora Yaz Okulu’nda gerçekleştirilen etkinliklerle çocukların eğlenceli vakit geçirdiklerini görmekten memnuniyet duyduğunu dile getirerek; eski oyunların hayat bulacağı Agora Oyun Mahallesi’ne tüm çocukları davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri