Yataş İran’daki 8’inci mağazasını Tebriz’de açtı

01 Şubat 2018 Perşembe

Global bir marka olma hedefiyle hızla büyüyen ve satış kanallarını yaygınlaştıran Yataş Grup, İran’daki 8’inci mağazasını Enza Home markasıyla Tebriz’de açtı. Şehrin en işlek anayolunda hizmet verecek 4 katlı 3 bin metrekarelik mağazanın açılışına Yataş Grup Genel Müdürü Nevzat Yıldız’ın yanı sıra Tebriz Başkonsolosu Çağlar Fahri Çakıralp, ve Tebriz Ticaret Ataşesi Yavuz Selim Özden de katıldı

yatas-irandaki-8inci-magazasini-tebrizde-acti

Yurt içi ve yurt dışındaki mağaza yatırımları ile yatak, ev tekstili ve mobilya sektöründe müşterilerini kalite ile buluşturan Yataş Grup, İran’daki 8’inci mağazasını Enza Home markasıyla Tebriz’de açtı. Tebriz’in ilk Enza Home mağazası, kentin merkezinde ve en işlek anayolu üzerinde 4 kattan oluşan 3 bin metrekarelik bir alanda hizmet verecek. Mağazanın açılış töreninde Yataş Grup Genel Müdürü Nevzat Yıldız, Yataş Grup Uluslararası Satış Direktörü Mutlu Meşelik, Türkiye’nin Tebriz Başkonsolosu Çağlar Fahri Çakıralp ve Tebriz Ticaret Ataşesi Yavuz Selim Özden de hazır bulundu.

 

Açılışını yaptıkları Enza Home mağazası ile İran’daki mağazalarını 8’e, dünyadaki mağaza sayılarını ise 56’ya çıkardıklarını söyleyen Yataş Grup Genel Müdürü Nevzat Yıldız: “Yataş Grup olarak bu yıl 42’nci yılımızı kutluyoruz. Türkiye’de mobilya sektöründeki en büyük 2’nci grubuz aynı zamanda İran’da da mobilya sektöründe en çok bilinen ilk 3 marka arasında yer alıyoruz.  Bugün Yataş Grup olarak 31 ülkede 50’i aşkın mağazamızla büyümeye devam ederek dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. İran’da da en büyük marka olmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.”dedi.

 

Yataş’tan yurt dışı atağı!

Turquality Marka Destek Programı kapsamına alınan Yataş Grup, yurt dışında da büyümesini sürdürüyor. 24 saat ışıkları hiç sönmeyen global bir marka olmak için kolları sıvayan ve yatırımlarına hız veren şirket, bu yıl yurt dışındaki mağaza sayısını 100’ çıkarmayı hedefliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri