Üçge Futbol Turnuvası 2016 Şampiyonu “Mali İşler” oldu

23 Kasım 2016 Çarşamba

Tüm Üçge çalışanlarının dostluk ve dayanışmasını güçlendiren ve geleneksel olarak düzenlenen Üçge Futbol Turnuvası’nın bu yılki şampiyonu Mali İşler Bölümü oldu

ucge-futbol-turnuvasi-2016-sampiyonu-mali-isler-oldu

Üçge Şirketler Grubu’ndaki firmaların bölümlerinden oluşan 11 takımın mücadele ettiği ve 1 aydır devam eden turnuvanın her maçı heyecan dolu dakikalara sahne oldu. Geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirilen son dört turnuvada iki kez Konsept ve bir kez Sevkiyat bölümü ve son olarak Toz Boya bölümü şampiyonluğa adını yazdırmıştı. Bu yıl şampiyonluk ipini göğüsleyense Mali İşler Bölümü oldu. Şampiyon takım büyük sevinç yaşadı.


Turnuvada ikincilik kupasını Ahşap Bölümü, üçüncülük kupası da Pano Hattı Bölümü aldı. Turnuvanın “gol kralı” ise İcra Kurulu Üyesi Seçkin Yüksel oldu. Final maçını hakem olarak Sac Şekillendirme Bölümünden Eray Şahin yönetti.


Oldukça renkli geçen Üçge Futbol Turnuvası, şampiyonluk maçı sonrasında düzenlenen kupa töreni ve mangal partisi ile sona erdi.

 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri