Tekzen’in İzmit Özdilek mağazası yenilendi

20 Haziran 2016 Pazartesi

Türkiye'nin en yaygın satış ağına sahip yapı market zinciri Tekzen, yenilediği İzmit Özdilek mağazasıyla müşterilerine farklı bir alışveriş deneyimi sunuyor

tekzenin-izmit-ozdilek-magazasi-yenilendi

Mobilyadan mutfak gereçlerine, banyo ürünlerinden boya malzemelerine, elektrik-aydınlatma ürünlerinden bahçe dünyası vedekorasyona kadar on binlerce çeşit ürünü tüketici ile buluşturan Tekzen, mağazalarınıyenileyerek tüketicilerine daha iyi hizmet vermek üzere çalışmalarını sürdürüyor.


Kaliteli ürünleri daha uygun fiyatlara sunarak kolay gezilebilir ve erişilebilir bir mağazacılık hizmeti sunan Tekzen bu kapsamda İzmit Özdilek AVM’deki mağazasını baştan aşağı yeniledi. Reyon yerleşiminden ürün teşhirlerine ve ürün çeşitliliğine kadar mağaza değişimiyleyenikonseptinibüyük bir kampanyayla kutlayan Tekzen,  İzmitliler için özel fırsatlar sunuyor. Tekzenkart sahibi İzmitliler, 15 Temmuz’a kadar geçerli olacak kampanyadan yararlanabilecek. Tekzenkart sahibi olmayan ancak kampanyalardan yararlanmak isteyen müşteriler de Özdilek mağazasından anında kart sahibi olarak fırsatlardan yararlanabilecekler.


15 Temmuz 2016’ya kadar geçerli olan kampanya İzmit Özdilek mağaza haricinde Sapanca Ekspres– Körfez Ekspres ve İzmit Outlet Center mağazalarında da geçerli olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri