Tekzen’den yeni mağaza atağı

17 Mart 2017 Cuma

Tekzen İstanbul’daki 13. mağazasını 212 İSTANBUL AVM’de açtı. Yatırımlarına aralık vermeyen Tekzen’in böylece yurt gelindeki mağaza sayısı 118’e ulaştı. 2017 sonuna kadar 12 yeni mağaza daha açılması hedefleniyor

tekzenden-yeni-magaza-atagi

Türkiye’nin en yaygın ve yüzde 100 yerli sermayeli yapı perakende zinciri Tekzen, 212 İSTANBUL AVM’deki 2089 metrekarelik mağazasıyla,  Marmara Bölgesi’ndeki mağaza sayısını 13’e, Türkiye genelinde ise 118’e çıkardı. 


212 İstanbul AVM’deki Tekzen mağazası açılış töreninde, yatırımlarına hız kesmeden devam edeceklerini belirten Tekzen CEO’su Murat Gigin, yeni yatırımlara ilişkin şu bilgileri verdi; “Perakende Türkiye’nin 4. büyük sektörü… Tekzen olarak Türkiye’nin en yaygın yapı market zinciriyiz. Hız kesmeden büyümeye devam ediyoruz. 2016 yılında 12 yeni mağaza açarak 114 mağazaya ulaştık. Türkiye ekonomisinin ve perakende sektörünün üzerinde bir büyüme gerçekleştirdik. 2017 sonuna kadar mağaza sayısını 130’a çıkarmayı planlıyoruz. Bir yandan yeni mağaza açarken, var olan mağazalarımızı da müşterilerimize daha ferah alışveriş ortamı sunmak için yenilemeye devam ediyoruz. Hedefimiz Tekzen’i tüm illerimize taşımak.”

Murat Gigin: “Mutlu müşteri 2,5 yeni müşteri getirir, mutsuz müşteri ise 7 müşteri kaybettirir”


Yeni mağazaya ilişkin konuşmasını sürdüren Murat Gigin; “Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bizim için öncelikli olan, mağazaya giren ziyaretçilerimizin buradan son derece memnun olarak ayrılması… Biliyoruz ki mağazalarımızdan mutlu ayrılan müşterilerimiz bize 2,5 yeni müşteri sağlıyor, mutsuz ayrılanlar ise 7 müşteri kaybettiriyor. Çalışanlarımıza verdiğimiz en önemli tavsiye müşterilerinin alışverişlerinden pişmanlık duymamaları için ihtiyacı olmayan ürünleri almaları konusunda ısrarcı davranmamaları, ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve çözüm tavsiyesinde bulunmaları yönünde oluyor” dedi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri