TeknoSA’ya Kristal Elma'dan üç ödül

TeknoSA’nın ‘Hayat Çok Güzel’ reklam filmi, Türkiye’nin ilk ve tek yaratıcılık festivali Kristal Elma’da üç ayrı dalda Gümüş, Bronz ve Kristal ödül kazandı

Eklenme Tarihi : 25 Eylül 2014 Perşembe
teknosaya-kristal-elmadan-uc-odul

Türkiye teknoloji perakendeciliği sektörünün lideri TeknoSA, ‘Hayat Çok Güzel’ reklam filmiyle bu yıl 26’ncısı düzenlenen Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri’nde üç ödül birden kazandı. İnsanların teknolojiye ihtiyaç duydukları her noktada TeknoSA’nın var olduğunun altını çizen reklam filmi, Uygulamada Mükemmellik dalında En İyi Seslendirme kategorisinde Kristal; TV, Sinema ve Dijital dalında Perakende Satış kategorisinde Gümüş; Entegre Kampanyalar dalında Diğer kategorisinde ise Bronz ödül kazandı.

TeknoSA’nın TBWA/İstanbul ile birlikte ortaya çıkardığı ve herkesin yaşantısından bir sahneyi bulabildiği ‘Hayat Çok Güzel’ reklam filmi, Gönenç Uyanık yönetmenliğinde çekildi. Prodüksiyonunu, Depo Film üstlendi. Cahit Berkay düzenlemesi ve Yavuz Turgul bestesi olan Sultan filminin tema müziği, Mert Tunay tarafından bu proje için yeniden düzenlenirken, seslendirmeyi ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Haluk Bilginer gerçekleştirdi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive