Teknosa’dan ‘babalara layık’ kampanya

10 Haziran 2013 Pazartesi

Teknosa, 16 Haziran Babalar Günü’nü özel kampanyalarla karşılıyor. Teknosa, Babalar Günü’ne özel birçok üründe kaçırılmayacak indirimler ve hediyeler sunuyor

teknosadan-babalara-layik-kampanya

Teknosa, 16 Haziran Babalar Günü’nü özel kampanyalarla karşılıyor. “Herkes için Teknoloji” felsefesiyle Türkiye’nin 81 ilinde teknolojiyi tüketicilerle buluşturan Teknosa, Babalar Günü’ne özel birçok üründe kaçırılmayacak indirimler sunuyor.

Babalar Günü’nde hediye olarak alınabilecek en güzel ürünlerde kampanya başlatan Teknosa, 16 Haziran’a kadar LG’nin seçili TV modellerinden alan müşterilerine iPad, Nikon profesyonel fotoğraf makinesi veya 3 ay süreli Teknosa Film Kulubü üyeliği hediyelerinden birisini kazanma fırsatı sağlıyor.

Ayrıca, Epson  EB-W02 WXGA Projektör, Epson X Type (203X203 cm) ayaklı projeksiyon perdesi ve Philips QG 3320  erkek bakım kiti hediyeli olarak 1799 TL yerine 1199 TL’den satışa sunuluyor.

Teknosa, sadece 15-16 Haziran günlerinde geçerli olmak üzere, fotoğraf makinelerinde büyük indirim kampanyasıyla da dikkat çekiyor. Canon DSLR fotoğraf makineleri, iki gün boyunca lens temizleme seti ve sırt çantası hediyeli olarak satışa sunulacak.

Babalar ve çocuklar için iki kampanya birarada
Teknosa mağazalarındaki Babalar Günü kampanyalarından bir diğeri ise Samsung ürünlerinde gerçekleşiyor. 16 Haziran’a kadar Samsung Galaxy Grand, Galaxy Note II veya Galaxy SIII ürünlerinden herhangi birini alanlar, çocuklarına karne hediyesi olarak verebilecekleri Samsung smart kamera veya Samsung tablette geçerli 150 TL değerinde indirim kazanıyor. İndirimin geçerli olması için iki ürünün aynı faturada olması gerekiyor.


Firma Videosu Bulunmuyor