Media Markt’ın 7 mağaza hedefi tuttu

Teknoloji market zinciri Media Markt, Türkiye’deki 29’ncu mağazasını Aydın’da önceki gün açtı. Aydınlıların yoğun ilgi gösterdiği açılışta kampanyadaki ürünler ilk birkaç saat içinde tükendi

Eklenme Tarihi : 30 Temmuz 2013 Salı
media-marktin-7-magaza-hedefi-tuttu

Media Markt mağazasının açılışını Media-Saturn Türkiye CEO’su Bülent Gürcan, Media- Saturn Finanstan Sorumlu Genel Müdür (CFO) Korhan Öz, Media-Saturn Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür (COO) Marcus Tengler, Media-Saturn Satın Almadan Sorumlu Genel Müdür Aziz Süzer (CPO) ve Media Markt Aydın Mağaza Genel Müdürü Serhat Ilgaz gerçekleştirdi. 

Forum Aydın Alışveriş Merkezi’nde 3 bin metrekarelik bir alanda bulunan Media Markt Aydın mağazası, 50 bin çeşit dünya markası ürünü Aydınlı teknoloji severlerle buluşturdu.

Media-Saturn Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür (COO) Marcus Tengler, “2013 yılını İstanbul, Ankara ve İzmir’in yanı sıra özellikle Anadolu’da büyüme yılı ilan ettik. Forum Aydın Alışveriş Merkezi’nde, 29’ncu mağazamızın açılışını gerçekleştirdik. Aydın mağazası ile birlikte 2013’ün ilk 7 ayında 7 mağaza açmış olduk. Ankara, Gaziantep ve Şanlıurfa mağazalarımızı da bu yıl içinde açacağız. 2013 yılını 32 mağaza ile kapatmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Media Markt Aydın Mağaza Genel Müdürü Serhat Ilgaz ise “Türkiye’nin 29’ncu Media Markt mağazası yaklaşık 3 bin metrekarelik bir alanda, 59 kişilik personelimiz ile hizmet verecek. Aydın mağazamızda müşterilerimizi bir ilkle buluşturacağız. ‘Oyuncak Gondolu’ adını verdiğimiz bu yeni alanlarımızda onlarca çeşit oyuncağı,minik teknoloji tutkunlarının beğenisine sunacağız” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive