Media Markt Kocaeli’ndeki 2’nci mağazasını NCity’de açtı

Elektronik perakende markası Media Markt, Kocaeli’deki 2’inci mağazasını NCity AVM’de dün (31 Mart) hizmete açtı. Türkiye’de 45’inci, Kocaeli’de ise 2’incimağazasını hizmete sunan Media Markt, ziyaretçilerinden büyük ilgi gördü

Eklenme Tarihi : 01 Nisan 2016 Cuma
media-markt-kocaelindeki-2nci-magazasini-ncityde-acti

50 yıllık tecrübesi, kaliteli hizmet anlayışı ve yenilikçi uygulamalarıyla elektronik perakende sektörüne yeni bir soluk getiren Media Markt Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Kocaeli NCity AVM’de açtığı 800 metrekarelik şehir mağazasıyla tüketicilerine daha da yakınlaşan Media Markt, yeni konsept mağazasında binlerce ürünü açılışa özel kampanyalı fiyatlarla tüketiciler ile buluşturdu. Açılışaözel fiyatlar 3 Nisan Pazar gününe kadar devam edecek.


Kocaeli NCity AVM’deki mağaza açılışına ilişkin konuşma yapan Media Markt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım: “Yaptığımız araştırmalara göre Kocaeli halkı Media Markt’ı çok seviyor ve mağazalarımızı daha çok noktada görmek istiyor. Müşterilerimizin beklenti ve görüşlerini merkeze alan vizyonumuz gereği, tüketicilerimiz nerede, nasıl alışveriş yapmak istiyorlarsa bizde orada oluyoruz. Bu sebeple Media Markt olarak Kocaeli’deki tüketicilerimizin beklentilerine kulak vererek kentteki 2’inci mağazamızı şehrin tam kalbindeki Ncity Alışveriş Merkezi’nde açtık. Rakipsiz fiyatlarımız, kaçırılmaz kampanyalarımız, ürün çeşitliliğimiz ve hizmet kalitemiz ile Kocaeliler’in yüzünü güldüreceğimize inanıyor, yeni mağazamızın hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive