İnsana saygı ödülü Bimeks'in

Bimeks, Kariyer.net'in ana sponsorluğunda düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi’nde, ‘İnsana Saygı Ödülü’ne layık görüldü

Eklenme Tarihi : 13 Şubat 2014 Perşembe
insana-saygi-odulu-bimeksin

13’üncü İnsana Saygı Ödülleri, 2014 İnsan Kaynakları Zirvesi’nde, geçtiğimiz günlerde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen bir törenle sahiplerine teslim edildi. Bimeks, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da, İnsan Kaynakları Zirvesi’nde başvurulara en hızlı ve en yüksek oranda yanıt veren firmalar kategorisinde ‘İnsana Saygı Ödülü’nün sahibi oldu.

Bimeks adına ödülü alan, İnsan Kaynakları Yöneticisi Nisa Dizdar, kendilerine iş başvurusunda bulunan adaylarla yüz yüze görüşme yaptıktan sonra olumlu ya da olumsuz yanıtlarını en geç 1 gün içinde ilettiklerini belirtti. Titiz ve hızlı bir işe alım süreci yönettiklerini açıklayan Dizdar, verilen cevaba göre farklı işleri değerlendirebilecek ya da alternatif yaratacak olan adaylara saygı duyduklarını ve bu geri dönüş süresi ile diğer firmalara da örnek olduklarını düşündüklerini söyledi.

Bimeks’in İnsan Kaynakları kapsamında tüm süreçlerinde aynı hassasiyeti gösterdiklerini ifade eden Dizdar, bu ödüle ikinci kez layık görülmekten gurur duyduklarını belirtti. Dizdar son olarak firmalarına iş başvurusu yapan tüm adaylara ve Kariyer.net’e teşekkür etti.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive