Gold’dan akıllı teknoloji

Teknoloji marketleri sektöründe Türkiye’de bir ilk imza atan Gold, yeni bir teknolojiyi kullanıma sundu. Smart Beacon adı verilen teknoloji, reyonlardaki ürünlere ilişkin teknik özellik, indirim ve kampanya bilgilerinin anında mağaza içindeki müşterilerin akıllı telefonlarına iletilmesini sağlıyor

Eklenme Tarihi : 20 Ağustos 2014 Çarşamba
golddan-akilli-teknoloji

Sektöründe Türkiye’de bir ilke imza atan Gold Teknoloji Marketleri, reyonlarındaki ürünlerin müşterilerinin akıllı telefonları ile haberleşmesini sağlayan yeni bir teknolojiyi kullanıma sundu.

Apple tarafından geliştirilen iBeacon adı verilen protokolü kullanan Smart Beacon teknolojisi sayesinde, Gold müşterileri reyonlardaki ürünlere ilişkin teknik özellik, indirim ve kampanya bilgilerini akıllı telefonları üzerinden anında inceleyebiliyor.

Gold’un akıllı reyonlarını kullanmak isteyenlerin Phoneist Smart Beacon uygulamasını iOS cihazlarına indirmeleri ve mağaza içinde Bluetooth özelliğini açmaları yeterli oluyor. Şu an Altunizade Gold mağazasında uygulanmakta olan sistemin ilerleyen dönemde tüm mağazalara yayılması planlanıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive