Electro World’den yeni reklam filmi!

Kahverengi eşyadan telekomünikasyon ürünlerine, bilgisayar yazılım ve donanımından beyaz eşya ve küçük ev aletlerine, mutfak ekipmanlarından çeşitli elektronik aksesuarlara kadar pek çok kategoride 25 bin çeşit ürün sunan Electro World Türkiye için çekilen yeni reklam filmi kısa sürede büyük ses getirdi

Eklenme Tarihi : 28 Eylül 2012 Cuma
electro-worldden-yeni-reklam-filmi

Electro World Türkiye, fiyat kırma stratejisinin devamı niteliğindeki “Tarihi Fırsat” sloganıyla ekranlara gelen reklam filminde gerçek olaylardan esinlenerek kurgulanan 3 ayrı senaryoyla müşterilerine seslenerek “Bu fırsatlar kaçmaz” mesajı veriyor. 

Avrupa’nın elektronik perakende devi İngiliz Dixons Retail plc ile Türkiye’nin en önemli özel sermaye yatırımcısı Esas Holding/ODESA ortaklığıyla tüketici elektroniği pazarında faaliyet gösteren Electro World Türkiye, yeni reklam kampanyasıyla tüketicilere kaçırılmayacak fırsatlar sunduğunu bir kez daha vurguluyor. Gerçek olaylardan esinlenen reklamlarda, her biri adeta çok önemli bir dönüm noktası olabilecek fırsatların kaçırıldığı hikâyelerle esprili hatırlatmalara yer veriliyor.

Electro World’ün kaçırılan fırsatlara dikkat çeken esprili reklam filmlerinde spor, tarih ve bilim alanlarında gerçek hayattan esinlenilmiş konular üzerinden müşterilere mesaj veriliyor. Çekimleri yaklaşık 2 gün süren ve Happy People Project imzası taşıyan reklam kampanyası, televizyon filmi dışında, yazılı basın ve dijital aktivitelerle de destekleniyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive