Pafta Tasarım, Popai ödüllerine sponsor oldu

CNR Expo’nun 28-31 Mart günlerinde düzenleyeceği Eurasia Shop Design Mağaza, Market Donanımları ve Teknolojileri Fuarı’nda verilecek olan Popai Oma Tasarım Ödülleri yarışmasının mekan tasarımı, workshop alanları ve sahne tasarımını ve uygulamasını yaparak sponsor oldu

Eklenme Tarihi : 27 Mart 2013 Çarşamba
pafta-tasarim-popai-odullerine-sponsor-oldu

Popai üyesi başarılı marka yöneticileri ile üniversitelerin endüstriyel tasarım, iletişim, dijital pazarlama gibi farklı departmanlarından seçilecek öğrenciler arasında düzenlenecek “Satış Kanalında Yenilikçi Tasarım Uygulamaları” konseptli workshop ile genç beyinlerin yaratıcı düşünceleri satış kanalına entegre edilecek. En çok beğenilen 3 tasarım ödüllendirilerek sektörde yaratıcılığın nasıl kullanılabileceği gözler önüne serilmiş olacak.

28-30 Mart günleri arasında düzenlenecek fuarda, Popai tarafından verilecek “Oma Satış Noktası Tasarım Ödülleri” Pafta Tasarım tarafından düzenlenen sahnede sahiplerini bulacak. Ayrıca fuar süresince üniversite öğrencileri ile yapılacak workshoplar da yine Pafta Tasarım tarafından dizayn edilen Workshop alanlarında devam edecek. 

Firmanın Diğer Haberleri

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive