Tarihin dönüm noktası 67 Burda AVM’de müze ve sergiyle anlatılıyor

01 Ağustos 2016 Pazartesi

67 Burda Alışveriş Merkezi’nde Çanakkale müzesi ve fotoğraf sergisi ziyaretçilerle buluşuyor

tarihin-donum-noktasi-67-burda-avmde-muze-ve-sergiyle-anlatiliyor

Tarihimizin en önemli dönemlerinden biri olan Çanakkale Savaşları’nı, her yaştan insana heyecan duydurarak öğretmek üzere hazırlanan “Çanakkale Müzesi ve Fotoğraf Sergisi” 67 Burda AVM ziyaretçileri tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı.


30 Temmuz- 7 Ağustos günleri arasında gerçekleşecek olan sergide; Çanakkale Savaşı’nda kullanılan gerçek malzemeler, döneme ait üniformalarla giydirilmiş askerler, Çanakkale’yi yansıtan yapılarla ilgili maketler ve 101 yıl öncesinin fotoğrafları, sergileniyor. Ziyaretçiler, savaşta kullanılmış silahlar, süngüler, mataralar, kıyafetler ve kişisel eşyalardan oluşan yüzlerce objeyi görme fırsatı buluyor. Birlik ve beraberliğimizin sembolü olan Çanakkale mücadelemizin halkımızla buluştuğu “Çanakkale Müzesi ve Fotoğraf Sergisi” ücretsiz olarak 7 Ağustosa kadar 67 Burda değerli ziyaretçileri ile buluşmayı bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri