Şıklığınızı seyahatlerinize yansıtın!

20 Temmuz 2016 Çarşamba

Samsonite, The Paradiver Light™ koleksiyonuyla stil sahibi görünümüzü seyahatlerinize de yansıtmanın anahtarı oluyor.

sikliginizi-seyahatlerinize-yansitin

Samsonite, seyahetlerinde de şıklığından ve tarzından ödün vermek isteyen kullanıcılarının yüzünü Red Dot ödüllü Paradiver Light™  koleksiyonuyla güldürüyor. Her kıyafetinize uyum sağlayacak klasik renkleri ve oturaklı tarzlarıyla Paradiver Light™ serisi valiz ve çantalar, seyahatlerinizdeki stil sahibi görünümüzün mükemmel tamamlayıcısı olarak öne çıkıyor.

Spor-şık tarzı ve modern tasarımlarıyla Paradiver Light™ serisi valizler, modayı yakından takip eden ve özgün tarzını seyahatlerine de taşımak isteyen seyahat tutkunlarının favorisi oluyor.

Şık tasarımının yanı sıra fonksiyonellik ve sağlamlık konusunda da tam not alan Paradiver Light™  koleksiyonu, eşyalarınızı daha iyi organize edebilmenizi sağlayan çok sayıdaki bölmesi, geniş iç hacmi ve rahat taşıma mekanizmasıyla büyük beğeni kazanıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri