“Sevginin İletişimi” Agora Sohbetleri’nde konuşuldu

06 Şubat 2017 Pazartesi

Her hafta Cuma günü alanında uzman konukları ağırlayan Agora Sohbetleri, 3 Şubat Cuma günü İletişim Uzmanı Şenay Öztemel’i ağırladı

sevginin-iletisimi-agora-sohbetlerinde-konusuldu

3 Şubat günü Agora Alışveriş Merkezi A Blok etkinlik alanında saat 16.00’da başlayan söyleşide, İletişim Uzmanı Şenay Öztemel ‘’Sevgi İletişimi’’ konusu ile ziyaretçilerle buluştu. Söyleşide Şenay Öztemel, “Sevgi İletişimi” konusu ile katılımcılara çevremizle olan iletişimimizde sevgi dilini kullanmamız gerektiğini ve bu konuda nasıl başarılı olacağımızı anlattı. Şenay Öztemel söyleşisinde; iletişim kurmanın güzelliğinden ve insana mutluluk vermesinden, anlatabilmek ve anlaşılabilmenin yarattığı farkındalıktan, iletişim kurmanın zorluklarından, zor hayat koşullarının yarattığı iletişim problemlerinden hayatı daha mutlu daha huzurlu ve daha anlamlı geçirebilmek için iletişim farkındalıklarını ziyaretçilere aktardı.

 

Şenay Öztemel, Agora Sohbetleri ziyaretçilerine insanların birbirleri ile kucaklaşmasının aradaki sevgiyi arttırdığını ve “ben sana kalbimi veriyorum” deme şekli olduğunu, gün içinde 12 kere kucaklaşmanın ise çok çok iyi gelişim sahibi olunabileceğini dile getirirken, kişiler arasında kurulan göz temasının da özellikle çocuklarda duyguların çözülmesine sebep olduğunu anlattı. Öztemel: konuşmasının sonunda ziyaretçilere ilişkilerde farklı bakış açılarının olabileceğini, ama en önemlisini ilişkilerde empatinin sevgiyi güçlendirdiğini sözlerine ekledi.

 

Agora Sohbetleri 10 Şubat Cuma günü de alanında Uzman Dr. Melda Demirtaşoğlu’nu ağırlayacak. Melda Demirtaşoğlu  “Cilt Yenileme Yöntemleri” konulu sohbette katılımcılara yaş gruplarına göre cilt bakım yöntemleri aktarırken, cilt tiplerine göre de cildimize nasıl bakım yapmamız gerektiğine dair öneriler verecek.  Uzman Dr. Melda Demirtaşoğlu’nun sohbeti 10 Şubat Cuma günü saat 16.00’da Agora Alışveriş Merkezi A blok etkinlik alanında gerçekleşecek.

 

Şenay Öztemel, 1993-1997 yıllarında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nü bitirdi. Daha sonra çeşitli yerlerde çalışan Öztemel, Ahmet Yesevi Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon Bölümü’ nde Yüksek Lisans yaptı. Eğitim süresince Yönetim ve İletişim konulu çalışmalar gerçekleştirdikten sonra 2015 yılında Yaşar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim ABD’ da özel öğrenci olarak Doktora ve 2016 yılında da Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi’ nde Pedagojik Formasyon eğitimine başladı.

 

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, her Cuma saat 16.00 da gerçekleşen Agora Sohbetleri’nin ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi ile takip edildiğini, aile içi iletişim, sağlıklı yaşam, fiziksel ve ruhsal gelişim gibi hayata dair birçok konunun ve alanlarında uzman konukların Şubat ayında da Agora Sohbetleri’nde ziyaretçilerle buluşacağını belirtti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri