Şaypa Marketler Zinciri resmen Onur Gıda’nın oldu

21 Kasım 2016 Pazartesi

Şaypa Marketler Zinciri'nin Onur Gıda'ya satışına Rekabet Kurulu’ndan onay çıktı

saypa-marketler-zinciri-resmen-onur-gidanin-oldu

Bursa ve Bilecik'te 69 mağazası bulunan Şaypa'nın  (Şaypa A.V.M. İnş. Gıda Elek. Day. Tük. Mal. San. Tic. A.Ş.) tamamı Onur'un sahipleri Cemal ve Ekrem Özen kardeşlere geçecek. Şaypa’nın da Onur’un bünyesine geçmesi ile Marmara bölgesindeki etkinliği artmış olacak.


Rekabet Kurulu, Şaypa Marketler Zinciri’nin Özen Şirketler Gurubu bünyesindeki Onur Gıda’ya satışına onay verdi. Yapılan açıklamada: “Özen Şirketler Grubu bünyesindeki Onur'un, Ağustos ayında başlayan Şaypa'yı satın alma süreci Rekabet Kurulu'nun 16 Kasım 2016 tarihli onayı ile tamamlandı.” denildi.


Şirket, dev satış sürecini bugün yapılması planlanan bir basın toplantısıyla kamuoyuna anlatacak.  Şaypa’nın Bursa’da 80 civarında mağazası bulunurken 69 tanesi Onur Market’e geçecek. Daha önce 10 Şaypa Şubesi de başka bir kişiye devredilmişti. Bünyesindeki  Onurex marketlerini 3 yıl önce Ülker'e satan Onur, böylece Bursalı Şaypa'yı bünyesine katmış olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri