Satrancın kalbi Capacity AVM’de atacak

20 Mayıs 2016 Cuma

Capacity Alışveriş Merkezi, ikinci satranç turnuvası ile satranç severleri buluşturacak

satrancin-kalbi-capacity-avmde-atacak

 

Kusursuz ve güçlü marka karması, cafe ve restoranları, eğlence noktaları yanı sıra imza attığı muhteşem organizasyonlar ile alışveriş dünyasında fark yaratan Capacity, imza attığı etkinliklerle de yaşamın merkezi olmayı sürdürüyor.


“Kırılmak yok, iyi olan kazansın” sloganıyla, Türkiye Satranç Federasyonu İstanbul Satranç İl Temsilciliği işbirliğinde, 28-29 Mayıs tarihleri arasında, ikincisi düzenlenecek satranç turnuvasında, profesyonel sporcular, Capacity’de kazanmak için kıyasıya yarışacak. Turnuva, 10.30- 18.00 saatleri arasında Capacity Alışveriş Merkezi’nin B1 katı havuz alanında gerçekleşecek. Turnuvaya katılan tüm sporcular, Capacity tarafından özel olarak tasarlanmış Satranç Takımı hediyelerinin sahibi olacak.


Turnuvada ilk 3’e çok özel hediyeler
Turnuvada ilk 3’e girenleri, dijital çağın vazgeçilmezlerinden oluşan sürpriz hediyeler bekliyor. Capacity Samsung Mağazası hediye sponsorluğunda Turnuvanın 1’incisi Samsung J5 telefon, 2’incisi Samsung J2 telefon, 3’üncüsü Samsung TAB3 tablet kazanacak. Turnuva kayıtları, www.istanbul.tsf.org.tr adresinden online olarak yapılabilecek.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri