Ramazanda gün boyu etkinlik Orion’da

12 Temmuz 2013 Cuma

Orion’daki ramazan etkinlikleri pazartesi günü başlıyor. İftara kadar günü dolu dolu geçireceğiniz, her güne farklı etkinlikler Orion’da. Kukla gösterileri, Hacivat-Karagöz ve kanto gibi geleneksel gösteriler, ramazana özel semazen gösterisi, yaratıcı sanat atölyeleri, Orion’un sizin için hazırladığı ramazan programında. Üstelik iftarını Orion restoranlarında yapan herkese tatlı ikramı da Orion’dan

ramazanda-gun-boyu-etkinlik-orionda

Ramazanda günler Orion’da renkleniyor. Çocuklarla yetişkinlerin eğlenceli ve keyifli vakit geçirebilecekleri etkinlikler, ramazan ayının ikinci haftası Orion’da başlıyor. 15 Temmuz’dan itibaren hafta içi her gün saat 14.00’te başlayacak etkinlikler akşam saatlerine kadar devam edecek.

İçinizdeki sanatçı ortaya çıksın
15 Temmuz ile 2 Ağustos günleri arasında, hafta içi her gün yapılacak ramazan etkinliklerinde mendile ebru yapımı atölyesi, kukla ve maske süsleme atölyesi, origami atölyesi, taş boyama, tuvale resim çalışması ve klasik ebru gibi yaratıcı atölyeler düzenlenecek.

Çocukların ister aileleriyle birlikte, isterlerse tek başlarına katılabilecekleri aktiviteler, saat 14.00’te başlayarak 18.30’a kadar devam edecek. Çorlu Kültür ve Sanat Derneği bünyesindeki sanatçılar ve eğitmenler tarafından yürütülecek atölyelere katılım ücretsiz. Özellikle çocukların ve gençlerin el becerilerinin gelişmesine, farklı sanat dallarını deneyimlemelerine fırsat sağlayan atölyeler, çocuğunuzun yaratıcılığını geliştirmesine de katkı sağlayacak.

Ramazan klasikleri Orion’da
Her perşembe ve cuma günü akşam saatleri yaklaşırken hem sizin hem çocuklarınızın keyifle izleyebileceği geleneksel sahne gösterileri yapılacak. Ramazan eğlencelerinin vazgeçilmezi Karagöz-Hacivat gölge oyunu, kanto, jonglör, Aşuk’la Maşuk, meddah, illüzyon gösterisi, kukla gösterileri iftarın sabırsızlıkla beklendiği saatlerde sizlerle olacak.

İftarda tatlı ikramı
Ramazan ayında dolu bir etkinlik programıyla ziyaretçilerine eğlenceli bir ay yaşatacak Orion, iftarda da damakları şenlendiriyor. İftarını Orion’daki restoranlarda açanlara tatlılar, şerbetler ikram ediyor. Orion’daki tatlı ikramı uygulaması 15 Temmuz Pazartesi günü başlıyor. Yemek katında kurulacak olan şık büfeden, iftar saatinde restoranlarda olan müşteriler ücretsiz olarak faydalanabilecek. Lokma, helva veya şerbet ikramı hafta içi her akşam iftarla birlikte başlayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri