Ramazan Yeşilyurt AVM’de güzel

15 Temmuz 2014 Salı

Samsun Yeşilyurt AVM’de düzenlenen Fasl-ı Şahane ramazan ayı boyunca birçok ünlü ismi Samsunlularla buluşturdu

ramazan-yesilyurt-avmde-guzel

Her yaştan ziyaretçilerini memnun etmeyi kendine ilke edinmiş ve interaktif etkinlikleri ile en çok tercih edilen alışveriş merkezlerinden biri olan Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, alışveriş tutkusunu en üst düzeyde karşılamaya devam ediyor. Yeşilyurt AVM, alışverişin vermiş olduğu o tatlı yorgunluğu üzerinden atmak isteyenlere, restoran ve kafeteryalarında, Türkiye’nin seçkin markalarının sunduğu lezzetlerle iftar keyfini bu sene de muhteşem gösteriler eşliğinde yaşatıyor.

Fasl-I Şahane ramazan etkinliklerinde, 11 Temmuz’da illüzyon ve sirk sanatları koçluğu yapan ünlü Jonglör Kerem Eser’i,  12 Temmuz Cumartesi günü yazar, gazeteci, araştırmacı, tiyatro oyuncusu Sunay Akın’ı ağırladı.

13 Temmuz Pazar günü ise balon art çalışmalarıyla ziyaretçilere “Balon Show” gösterisiyle Eşref Akça keyifli zamanlar yaşattı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri