Şirinler sömestrde Armada’da olacak

Armada Alışveriş Merkezi bu yıl da Sömestr tatiline özel çocuklar için birbirinden eğlenceli etkinlikler hazırladı. Sömestr tatilinin dolu dolu geçirmek isteyen çocukların tercihi yine Armada olacak

Şirinler sömestrde Armada’da olacak

20 Ocak-5 Şubat günleri arasında Armada 2 zemin katta Şirinler canlı sahne gösterisi gerçekleşecek. 12.00-19.00 saatleri arasında her saat başı yapılacak seanslarda Şirin Baba ve Şirine karakterleri çocuklarla buluşacak. Sahne gösterisinin ardından sevilen şirin karakterleriyle fotoğraf çektirme fırsatı sunulacak. Alan içerisinde gerçekleşecek atölyelerle, minik ziyaretçileristedikleri şirin karakterlerini renklendirip üç boyutlu şirinlerini tasarlayabilecek. Etkinlik sonunda ise katılan her çocuk şirin sertifikası kazanacak.

 

Aynı zamanda Şirinler ile çekilen fotoğraflar #sirinlerarmadada hashtagi ile sosyal medyada paylaşılacak ve Intaprinter ile fotoğrafların çıktısı da alınabilecek.

 

Eğlence şovlar ile devam edecek

Sömestr tatilinin keyfi Armada Çocuk Sokağı’nda gerçekleşecek birbirinden eğlenceli şovlar ile tatil boyunca devam edecek. 23 Ocak-5 Şubat günlerinde her gün 15.30 ve 16.00 saatlerinde Armada’nın sömestre özel hazırladığı etkinlikler ile de çocuklar için eğlence doludizgin sürecek.

 

Sinema bileti ve buz pateni hediye

Armada Alışveriş Merkezi’nin her Pazar devam eden çocuklara özel ücretsiz sinema ve buz pateni biletleri sömestrde de devam edecek. Çocuklar sevdikleri filmleri izlemenin yanı sıra Armada 2 Kat 3’de bulunan Multi Performace Academy buz pateni alanından da faydalanabilecek.