#sanabenziyorumbaba dediler, Arow’dan ayakkabı kazandılar

Arow mağazaları, Babalar Günü kapsamında Facebook, İnstagram, Google Plus ve Twitter üzerinden düzenlediği kampanya ile #sanabenziyorumbaba hashtag’i ile rekor sayıda mesaj aldı. Çocukların babalarına benzedikleri yönleri paylaştığı kampanya sonunda 5 kişi erkek ayakkabısı kazandı

#sanabenziyorumbaba dediler, Arow’dan ayakkabı kazandılar

Arow mağazaları, hem arow.com.tr web sitesinde hem de facebook, instagram, twitter, Google Plus ve Pint gibi sosyal medya hesaplarında iddialı kampanyalar düzenlemeye devam edecek. Arow Mağazalarını kurumsal olarak tanımak isteyenler ve iş fırsatlarını takip etmek isteyenler, Arow’un Linkedln hesabını takibe alabilir.

Arow mağazaları, bir yandan kadın, erkek, genç, çocuk ayakkabı tasarımları ile modanın merkezi olmaya devam ederken, diğer yandan da her alanda iddialı kampanyalar, yeni uygulamalar devreye sokarak perakende sektörünün öncü markası oluyor. Son olarak, sosyal medyada düzenlediği babalar günü kampanyasıyla ilgi odağı olan Arow, tüm sosyal hesaplarını takip eden, paylaşımda bulunan 5 kişiye erkek ayakkabısı hediye etti. Babalar Günü kapsamında #sanabenziyorumbaba hashtag’i ile gönderilen mesaj, fotoğraf ve yorumları Facebook, İnstagram, Twitter ve Google Plus hesaplarında yayınlayan Arow mağazaları, rekor sayıda mesaj aldı.

Arow mağazaları, arow.com.tr e-ticaret sitesi üzerinden özel indirimler, iddialı kampanyalar düzenlemeye devam ederken, sosyal medyada da Arow Facebook, İnstagram, Twitter, Google Plus, Pint hesaplarında yeni hashtag’lerle hediyeler vermeye devam edecek. Arow; önümüzdeki günlerde hem arow.com.tr online alışveriş sitesinde hem de sosyal medyada sürpriz ve avantajlı bir Bayram Kampanyası ile takipçilerine moda ve kalite ile birlikte büyük avantajlar sunacak. Arow mağazalarını kurumsal olarak tanımak veya iş imkanlarını takip etmek isteyenler ise Arow’un Linkedln hesabını takip edebilir.