Perakende

VENEZIA

VENEZIA MEGA OUTLET - İstanbul Avrupa

Kategori : Alışveriş merkezleri

Adres : Küçükköy, Eski Edirne Asfaltı Metris Kavşağı, İstanbul

Mail : info@veneziamegaoutlet.com

İletişim : 618 81 01

https://www.veneziamegaoutlet.com

Gürsoy Holding çatısı altında faaliyet gösteren Venezia, İtalyan mimarisinin en güzel örneği olan Venedik konseptiyle tasarlandı. Markasının outlet olarak ilk defa Avrupa Yakası’na taşındığı Venezia, “İstanbul’un en şık İtalyanı” olarak boy gösteriyor. Venedik rüyasının gerçeğe dönüştüğü Venezia’da, meşhur San Marco Meydanı da inşa edildi. San Marco Meydanı’nın çevresinde sıralanan yeme içme alanları ile dünyaca ünlü markaların sıralandığı Venezia’da, gondollarla alışveriş keyfi de sunuluyor.

Meşhur Venedik kanallarıyla süslenen Venezia’da gondolla keyif yapılabiliyor. Kapalı alanda sıralanan markalar ise, geniş tavanlı mimarisiyle, ziyaretçilerine açık alanda alışveriş keyfini sunuyor. Dünyada benzeri olmayan mimariyle alışveriş keyfini bir arada sunan Venezia, İstanbul’da son dönemde hayata geçirilen yatırımlar arasında en dikkat çekici proje olarak ilk sıralarda yer alıyor.

Lokasyonu ile de dikkat çeken Venezia, Habibler-Topkapı tramvay hattının önünden geçmesiyle ulaşım olarak en kolay noktalardan birinde konumlanıyor. Venedik’e metro ile ulaşmak ise artık hayal değil. Yeşilköy Atatürk Havalimanı’na bağlanacak olan metro ise Venezia’dan durak alacak.

3 gece 4 gün değil 365 gün Venedik’te alışveriş keyfi, Venezia ile birlikte hayalleri gerçeğe dönüştürüyor…