Perakende

Van AVM

Van AVM - Van

Kategori : Alışveriş merkezleri

Adres : Serhat Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı Van Alışveriş Merkez No:147, 65100 İpekyolu/Van

Mail : info@vanavm.com.tr

İletişim : 0432 222 02 02

http://www.vanavm.com.tr/tr

Van AVM, sadece Türkiye’de değil dünyanın dört bir yanında, faaliyet gösterdiği enerji, finans, liman ve gayrimenkul sektörlerinde öncü rol üstlenen ve birçok alanda otorite konumuna yükselen Global Yatırım Holding yatırımıyla 2015 Aralık’ta ziyaretçilerine kapılarını açtı.

Van AVM, özel tasarımı, 30 bin metrekare kiralanabilir alanı,  90’ın üzerinde güçlü markalardan oluşan mağaza karması ile kentin uluslararası standartlarda ilk ve tek alışveriş merkezidir. Kent tarihinin en büyük özel sektör yatırımı olan Van AVM, kurulduğu günden itibaren Van ve çevre illerin hatta İran’dan gelen turistlerin cazibe merkezi haline gelmiştir. İlk yılında ziyaretçi sayısında Anadolu kentlerindeki tüm AVM’leri geride bırakarak rekor kırmıştır.

Van AVM, hipermarketi, teknoloji marketi, giyim-ayakkabı mağazaları, restoran ve kafeleri, çocuk oyun alanları ve 7 salonlu sineması ile kent halkına istediği her şeyi bir arada bulabilme imkanı sağlamaktadır.

Van AVM, yakaladığı ekonomik başarının yanında, hafta içi ve hafta sonu gerçekleştirilen kültür ve sanat etkinlikleriyle, özel sergileriyle ve kampanyalarıyla kentteki sosyal hayata da canlılık getirerek, ziyaretçileri için vazgeçilmez bir parça haline gelmiştir.

Van AVM’nin kiralamasını ve yönetimini, 1986 yılından beri Avrupa’da, 1994 yılından itibaren de Türkiye’de danışmanlık hizmeti veren CEFIC üstlenmektedir.