Perakende PageSkin
Perakende

ARMONİ

ARMONİ PAZARLAMA VE PLASTİK SANAYİ TİCARET AŞ - İstanbul Avrupa

Kategori : Gıda dışı

Adres : HADIMKÖY ÖMERLİ MAH. ADNAN KAHVECİ CAD. NO: 44 ARNAVUTKÖY | İSTANBUL

Mail : armoni@armonipazarlama.com

İletişim : 02127983637

Faks: 02127983646

http://www.armonipazarlama.com

Türkiye’nin perakende sektöründeki tüketici ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla imalatçı firmanın 2002’de kurmuş olduğu Armoni, Argem ve Ecomy markası ile başta plastik ev gereçleri olmak üzere çeşitli ürün yelpazesiyle kısa bir sürede ürünlerini tüm Türkiye’ye ulaştıran bir satış ve dağıtım sistemi oluşturdu. Market pazarlama sektöründe Argem ve Ecomy markalarını, Türkiye’nin perakende pazarında en çok tanınan markalar haline getirmeyi başardı.
Armoni, sektöründe farklı olarak, daha fazla hizmet odaklı bir iş anlayışı geliştirip pazarlama faaliyetlerinde geniş pazar araştırmalarının sonuçlarına dayanarak tüketiciler için en fonksiyonel ürünleri tercih edip yaygın ve iyi hizmeti sunma anlayışının gereği olarak Türkiye geneli market gruplarında züccaciye, kozmetik, temizlik, banyo ve wc aksesuarları gibi reyonlarda tüketicilerin ihtiyaç duyduğu ürünleri tek elden tedarik etme ve esnek yapılanması sayesinde şirketlerin satın alma süreçlerini kolaylaştırarak geniş ürün yelpazesi ile en iyi hizmeti sunmayı ilke edindi. Ayrıca müşterilerinin zaman yönetimi ile stok, lojistik ve finans maliyeti gibi sorunlarının çözümünde tedarikçisi olduğu şirketlere uygulamış olduğu satış sistemi ile katkıda bulunmayı hedefledi.
Perakende sektöründeki tüketim alışkanlıklarını yerinde inceleyen ve yeni ürünleriyle pazardaki değişime, Ar-Ge çalışmaları sayesinde öncülük etmeyi ilke edinen Armoni, müşterilerine de koşulsuz hizmet memnuniyeti sunma prensibi ile çalışmalarına devam ediyor.
Armoni, Argem ve Ecomy markalarını ve hizmet anlayışı başarısını kısa bir sürede yurt dışına da taşımaya başladı. Firma, yurt içinde yakalamış olduğu başarıyı yurt dışında da geliştirmeyi hedefliyor.
Armoni, Argem ve Ecomy markalı ürünlerin Türkiye dağıtımı konusunda geniş bir organizasyona sahip olarak İstanbul’daki merkeze bağlı 4 bölge müdürlüğü, bunlara bağlı 12 bölge müdürlüğü ve bölge müdürlüklerine bağlı satış destek ekibi ile çalışmalarını geliştirerek sürdürüyor.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin