Perakende PageSkin
Perakende

ARMİNE

KAMER TEKSTİL - İstanbul Avrupa

Kategori : Hazır giyim

Adres : NİŞANCA MAH. OTAKÇILAR CAD. NO: 59 EYÜP / İSTANBUL

Mail : info@armine.com.tr

İletişim : 02125013003

Faks: 02125442954

http://www.armine.com.tr

1994 yılında kurulan Kamer Tekstil, üretimini kendi bünyesinde gerçekleştiren ipek eşarp markası olarak tekstil sektörüne ilk adımını attı. Kısa sürede büyük kitlelerin beğenisini kazanarak Türkiye’de eşarp üretim ve satış konusunda faaliyet gösteren bir marka oldu. 2006 yılı itibarıyla kadın giyim üretimine de başlayarak ürün gamını genişletti. Hazır giyim sektöründe, gelişmesine ivme kazandıran zincir mağazalaşmanın etkisi ile yurt içinde hızla kabul gören, pazar konumunu kısa zamanda pekiştiren bir marka haline geldi. 2008 yılında Türkiye’nin en çok eşarp satan firması oldu.

Armine, Bursa’da 9 bin 600 metrekare kullanım alanına sahip tesislerinde eşarp üretimi gerçekleştiriyor. İstanbul Kağıthane’de kurduğu üretim tesisinde ise hazır giyim için hizmet veriyor. Şirket bünyesinde 520 kişilik ekip çalışıyor.

Ar Mağazacılık ‘ın kuruluşundan itibaren istikrarlı büyüme sürecinin bir sonucu olarak 2011 yılından bugüne Eyüp’teki merkez binasında konumlanmaya devam ediyor, 24 Mağaza ve 8 shop (FRC mağaza) toplam 32 şube ile 9 bin 697 metrekare alanda mağazacılık hizmeti veriyor. Ayrıca online satış sitesiyle müşterilerine internet kanalıyla da ulaşabiliyor.

Çalışanlarına kurumsal yetkinlikler, iletişim becerileri, müşteri odaklılık ve ticari düşünme hakkında eğitim programları uygulanıyor. Bununla birlikte liderlik ve yönetme, yönetici yetkinliği, takım çalışması ve organizasyon eğitimleri ile yönetici adayları yetiştiriliyor.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin