En iyinin en iyisi belli oldu: Armada

Armada Alışveriş ve İş Merkezi, ICSC VIVA 2016 ödülleri vizyon, inovasyon, değer, başarı alanlarında “En İyinin En İyisi Ödülü”ne layık görüldü

En iyinin en iyisi belli oldu: Armada

Armada Alışveriş Merkezi, 2014 yılında Mapic Ödülleri’nde “En İyi AVM Yenileme Projesi” kategorisinde, 2015 yılında ise yine Uluslararası Alışveriş Merkezleri Derneği’nin (ICSC-International Council of Shopping Centres) düzenlemiş olduğu 2015 yılı “Avrupa Alışveriş Merkezi” ödüllerinde büyüme / yenileme kategorisinde ödüle layık görülmüştü. Layık görülen bu ödül ile Armada, otomatik olarak dünya yarışmasına katılma hakkı elde etmiş ve Avrupa’yı temsilen dünya yarışmasında finalist olmuştu.


Dünya’nın en önemli gayrimenkul fuarı olan ICSC RECon Konferansı’nda 36 bin kişiden fazla katılımcı huzurunda “Viva Best Of The Best” Ödülünü 22 Mayıs’ta Las Vegas’ta Armada Alışveriş Merkezi Müdürü Çiğdem Ayrancıoğlu Gönen’e takdim edildi. Gönen “Sektörel anlamda çok önemli olan bu ödülü ülkemize getirmekten ve adımızı bu platformda duyurmaktan onur duyuyoruz. Türkiye’de yalnızca Armada AVM’nin aldığı bu ödül, perakende sektörü açısından oldukça önemli. Bu süreçte bizlere destek olan herkese, çalışanlarımıza ve tabi ki ziyaretçilerimize Armada adına sonsuz teşekkürlerimizi iletiyorum.” dedi.