doremusic Armada AVM’de!

doremusic, Ankara’daki 3’üncü mağazasını Armada AVM’de açtı. Yeni lokasyonunda doremusic, dünyaca ünlü 120’den fazla müzik enstrümanı markasını müzisyenlerle buluşturacak.

doremusic Armada AVM’de!

Türkiye’de müzik enstrümanları sektörünün lideri doremusic, Armada AVM’deki mağazasını açtı. Merkezi konumu ve 300 metrekarelik alanıyla, Ankara’nın kalbinin müzikle atmasını sağlayacak olan yeni lokasyon, Ankara’daki diğer 2 mağazadan farklı olarak, doremusic Akademi’yi de bünyesinde barındırıyor. Öğrenciler konservatuar kalitesindeki eğitimlere ve Royal Akademi gibi kurumların yetenek sınavlarına yönelik hazırlık derslerine katılabilecek. Böylece, 25 yıllık doremusic tecrübesiyle müzikseverlerin müzisyenliğe adım atmasına destek olmayı sürdürüyor.

 

Konservatuar kalitesinde eğitim

 

doremusic Akademi’de piyanodan gitara, nefeslilerden vurmalı çalgılara, şan ve ensemble eğitiminden, kulak eğitimi ve ritim atölyesine,  akademik donanıma sahip öğretim görevlileri tarafından verilen pek çok farklı program yer alacak. Ayrıca öğrenciler Royal Akademi başta olmak üzere ulusal ve uluslararası müzik okullarının yetenek sınavlarına hazırlık derslerine girebilecek, konservatuvar kalitesindeki eğitim alabilecek. doremusic Akademi’nin merkezi konumu ve AVM içinde yer alması da özellikle çocuklarının müzik eğitimiyle büyümesini arzulayan anne babalar için kolaylık sağlayacak.